Úvod » Projekty » Výtvarná soutěž Bezpečná Olomouc

Výtvarná soutěž Bezpečná Olomouc

Výtvarná soutěž Bezpečná Olomouc navazuje na projekty NBO, zaměřené na bezpečnost dětí. Ve spolupráci s pedagogy mateřských a základních škol se děti aktivně zapojují do problematiky bezpečnosti a prevence kriminality a utvářejí si postoj k policistům, hasičům a záchranářům. Stovky dětí ve třech kategoriích každým rokem výtvarně zpracovávají témata, týkající se bezpečnosti v Olomouci. Lze využít hodin výtvarné výchovy, kdy mohou pedagogové promluvit s dětmi o problematice bezpečnosti a prevence kriminality a čerpat z jejich vlastních zážitků, představivosti a motivovat je ke kresbě a malbě na tato témata.

Soutěž je vyhlašována ve třech kategoriích: děti předškolního věku, žáci 1. stupně a žáci 2. stupně základních škol. Tento projekt, který je realizován ve spolupráci se Základní školou Komenium (ulice 8. května 29, Olomouc), si získává stále větší prestiž a hlavně oblibu u dětí.

Partnerem projektu je statutární město Olomouc.

Nadace Bezpečná Olomouc

Partneři

Advokátní kancelář Pečený, Fučík, Langer BastArt.cz Hotel S-PORT Véska, Olomouc | Hotel S-Port Véska

Mediální partneři

Olomoucký deník Nejlepsi-adresa.cz - nejlepší adresa na internetu Radio Haná - nejlepší hudební výběr Olomouc - zprávy, hudba, zábava, četba Televizní studio ZZIP, s.r.o. - Olomoucká televize zzip R1 MORAVA INFO - kalendárium Inzerce zdarma - online bazar | Profit-inzerce.cz I-OLOMOUC | Informace - kultura - společnost Jsem z Olomouce