Úvod » Projekty » Výtvarná soutěž Bezpečná Olomouc » 2. ročník - 2007

2. ročník - 2007

Nadace Bezpečná Olomouc ve spolupráci se ZŠ Komenium realizovala 2. ročník výtvarné soutěže, tentokrát na téma: Kdo mi může pomoci? Policista, strážník, hasič, záchranář. Když se zachovám správně, mohu být stejný hrdina jako oni.

Děti výtvarně ztvárnili spoustu situací, na které by měly být připraveni, které již sami zažily nebo teprve prožijí: - když hoří, zavolám hasiče, - když uvidím zraněného člověka, zavolám záchranáře, - když uvidím zloděje, zavolám policii, - když najdu injekční stříkačku, zavolám strážníky, - když uvidím zatoulaného psa, zavolám strážníky, - apod.

Děti si aktivně osvojují základní pravidla a návyky, jak se zachovat v určitých situacích. Ve spolupráci s pedagogy mateřských a základních školy chceme děti aktivně zapojit do problematiky bezpečnosti a prevence kriminality, jejich vztahu k policistům a záchranářům.

Nadace Bezpečná Olomouc

Partneři

Advokátní kancelář Pečený, Fučík, Langer BastArt.cz Hotel S-PORT Véska, Olomouc | Hotel S-Port Véska

Mediální partneři

Olomoucký deník Nejlepsi-adresa.cz - nejlepší adresa na internetu Radio Haná - nejlepší hudební výběr Olomouc - zprávy, hudba, zábava, četba Televizní studio ZZIP, s.r.o. - Olomoucká televize zzip R1 MORAVA INFO - kalendárium Inzerce zdarma - online bazar | Profit-inzerce.cz I-OLOMOUC | Informace - kultura - společnost Jsem z Olomouce