Úvod » Projekty » Bezpečná ulice » Riziková lokalita obchodních a sportovních center

Riziková lokalita obchodních a sportovních center

Projekt je realizován v rámci Programu prevence kriminality - Partnerství 2004 a navazuje na projekty Bezpečná ulice a Pozitivní diváctví a bezpečný stadion a jedná se tedy o další rozšiřující etapu městského kamerového systému.

Projekt pokrývá lokalitu obchodních (obchodní dům Legionářská 7, Billa, Plus), sportovních (areál SK Sigma Olomouc, sportovní hala, tenisové dvorce, plavecký a zimní stadion), kulturních (Slovanský dům) a ubytovacích center (koleje, dětský domov). Realizace projektu spočívá ve dvou základních opatřeních: první z nich je pořízení a instalace dvou nových kamer (obchodní dům v Legionářské ulici, roh severní tribuny Androva stadionu), druhým preventivním opatřením je zřízení a vybavení strážnické stanice Městské policie Olomouc v budově SK Sigma Olomouc a.s. Cílem projektu je snížení trestné činnosti, projevů násilí a vandalismu a vyšší bezpečnost občanů v lokalitě.

Nadace Bezpečná Olomouc

Partneři

Advokátní kancelář Pečený, Fučík, Langer BastArt.cz Hotel S-PORT Véska, Olomouc | Hotel S-Port Véska

Mediální partneři

Olomoucký deník Nejlepsi-adresa.cz - nejlepší adresa na internetu Radio Haná - nejlepší hudební výběr Olomouc - zprávy, hudba, zábava, četba Televizní studio ZZIP, s.r.o. - Olomoucká televize zzip R1 MORAVA INFO - kalendárium Inzerce zdarma - online bazar | Profit-inzerce.cz I-OLOMOUC | Informace - kultura - společnost