Úvod » Projekty » Bezpečný domov

Bezpečný domov

V souvislosti s aktuálním stavem vývoje kriminality v našem městě, především s velkým počtem krádeží a vloupáním do bytů a rodinných domů, se Nadace Bezpečná Olomouc ve spolupráci s Policií ČR a Českou pojišťovnou rozhodla realizovat nový projekt, nazvaný Bezpečný domov. Jeho cílem je zvýšit informovanost občanů města o možnostech účinnějšího zabezpečení jejich domovů.

Prvním konkrétním krokem byla výstava výrobků firem, zabývajících se zabezpečovací technikou pro domácnosti, spojená s odbornými přednáškami zástupců Policie ČR a České pojišťovny. Při této příležitosti byla vydána informační příručka, která byla distribuována do cca 2000 domácností v Olomouci. Výstavy se aktivně zúčastnily firmy z celé ČR, zabývající se zabezpečováním bytů a rodinných domů. Nabízený sortiment výrobků se zaměřil na jednodušší zabezpečovací techniku, a to za účelem finanční dostupnosti co nejširšímu počtu domácností. Studenti SPŠE, kteří se výstavy zúčastnili, jakož i většina návštěvníků, hodnotili první krok NBO v tomto projektu jako zdařilý. V rámci projektu budou uskutečněny ve střednědobém horizontu další aktivity.

Nadace Bezpečná Olomouc

Partneři

Advokátní kancelář Pečený, Fučík, Langer BastArt.cz Hotel S-PORT Véska, Olomouc | Hotel S-Port Véska

Mediální partneři

Olomoucký deník Nejlepsi-adresa.cz - nejlepší adresa na internetu Radio Haná - nejlepší hudební výběr Olomouc - zprávy, hudba, zábava, četba Televizní studio ZZIP, s.r.o. - Olomoucká televize zzip R1 MORAVA INFO - kalendárium Inzerce zdarma - online bazar | Profit-inzerce.cz I-OLOMOUC | Informace - kultura - společnost