Nadace Bezpečná Olomouc oslavila 21. listopadu ve Velkém sále Arcibiskupství olomouckého třicáté výročí svého vzniku. Na slavnostním galavečeru se předávaly pamětní medaile a vystoupila zpěvačka Sima Magušinová s pěveckým dětským sborem Andromeda.









.png)
Nadace Bezpečná Olomouc ve spolupráci s FZŠ Komenium vyhlašuje 20. ročník výtvarné soutěže pro děti. Letošním tématem jsou „Psi ve službách záchranných složek“. Soutěž dává dětem možnost zamyslet se, jak důležitou roli hrají speciálně vycvičení psi při práci policie, horské služby, hasičů nebo celní správy.

V pátek 12. prosince rozezní katedrálu svatého Václava varhany. Přijďte se zaposlouchat do působivých tónů varhan a užít si chvíle klidu a radosti v hektickém předvánočním čase.

Pro zájemce o fotografie jsme nahráli album z vernisáže konané 2. června 2025.