Policejní tramvaj

V roce 2022 jsme se podíleli na vzniku policejní náborové tramvaje, kterou můžete vídat v ulicích Olomouce od 23.6.2022. Jejím cílem je získat do policejního sboru nové členy.

Náborová tramvaj, do které nastupují ženy a muži, ale vystupují policistky a policisté. Svezte se i vy. Práce u policie může být to pravé i pro vás. Atraktivní zaměstnání s jistotou platu, které má smysl. A u kterého žádný pracovní den není úplně stejný. "Každý příslušník policie je součástí velké a silné organizace, která jde s dobou. Rychlým tempem modernizujeme techniku i vozový park. Využíváme moderní technologie 21. století. Od automobilů, motorek, čtyřkolek přes střelné zbraně, tasery a prostředky balistické ochrany, až po komunikační a IT prostředky jako smartphony, tablety, notebooky, vysílačky a další." (zdroj: Policie.cz)

Za realizací celého projektu náborové tramvaje stojí Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra, Nadace bezpečná Olomouc a společnosti ZAFI CZ spol. s. r. o. a DPMO, a. s.

Zpět na projekty